Jdi na obsah Jdi na menu

Blog

Příspěvky

Podle čeho zvolit sejf YALE

Drahá zrcadlovka, šperky po babičce i rodinné fotografie z roku 1913. Přesně takové cennosti bezpečně uschováte v sejfu. Poradíme, co promyslet, než pořídíte svůj první sejf. Zásadní je velikost, materiál i způsob uzamčení.

Ujasněte si, proč sejf pořizujete a co do něj uložíte. Hodinky po pratetě? Foťák, který vytáhnete jednou za rok před dovolenou? Nebo si chcete v autě bezpečně uložit pas a kreditku?

27. 2. 2024
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Rozšiřujeme nabídku o skříně na zbraně

Investice do kvalitní skříně nebo trezoru na zbraně je zodpovědným krokem, který přispívá k bezpečnosti domácnosti nebo pracoviště. Poskytuje nejen ochranu před neoprávněným přístupem, ale také zajišťuje, že zbraně jsou uchovávány v souladu s platnými předpisy. Bez ohledu na to, zda se jedná o loveckou pušku, sportovní pistoli nebo sbírku historických zbraní, správně zvolená bezpečnostní skříň nebo trezor na zbraně je klíčem k jejich bezpečnému a odpovědnému ukládání.

30. 10. 2023
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Rozšiřujeme nabídku sejfů YALE

Pokud přemýšlíte, že by se vám domů nějaký sejf na peníze, zbraně, dokumenty nebo cokoliv jiného hodil, sáhněte po jednom ze sejfů Yale. Spojením nejnovějších technologií a našeho rozsáhlého know-how vznikly sejfy, které splňují i ​​ty nejnáročnější požadavky. Nabízíme sejfy na klíč, otisk prstu i kód.

27. 10. 2023
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Co je systém generálního klíče?

Systém generálního klíče neboli SGK (dříve SGHK) poskytuje vysokou úroveň zabezpečení a je sestaven přesně podle požadavků zákazníka. 

Principem je, že vlastník systému má klíč, jenž odemkne všechny dveře v rámci tohoto systému. Další klíče, podřízené generálnímu klíči, mají už omezený přístup pouze k určitým dveřím.

22. 2. 2023
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Zabezpečte chatu před zazimováním

Zloději nejčastěji pracují pod rouškou tmy. Investujte tedy do světelných čidel pohybu nejenom před hlavními dveřmi, ale třeba i přede dveřmi na terasu nebo do garáže.

20. 10. 2022
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Jak jednoduše zabezpečit bytové dveře?

Pravidlo zamykat, zamykat, zamykat stále ještě nezná spousta lidí. Dveře při odchodu zabouchnou a nezamykají. Takové dveře pak nejsou pro zloděje žádná překážka a dokážou je otevřít během chvilky třeba jen pomocí šroubováku.

25. 4. 2022
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Návod na výměnu baterie v autoklíči

Výměna baterie v pár krocích...

17. 2. 2022
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Oprava autoklíčů Moravské Budějovice

Máte vymačkaná tlačítka, vadné mikrospínače, planžetu, nebo poškozené plošné spoje Vašeho autoklíče? Nechcete investovat tisíce do výroby a čipovaní nového autoklíče, ale zároveň nechcete riskovat další poškození elektroniky?

17. 2. 2022
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Jak zabezpečit byt seniorů před zloději a podvodníky

Senioři patří k jedné z nejohroženějších skupin v souvislosti s majetkovou trestnou činností a podvody. Jsou důvěřiví, žijí osamoceně, často s nějakým hendikepem. Jak zabezpečit seniory – tedy naše rodiče a prarodiče, aby se jejich domov nestal snadným terčem útoku zloděje či podvodníka? Na co je připravit a co jim poradit v ošemetných situacích, do nichž se mohou dostat? V tomto článku najdete praktická řešení, která pomohou zabezpečit Vaše nejbližší.

26. 7. 2021
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog

Zabezpečení domu či bytu - krátký seznam

Možná už se vidíte někde na pláži u moře na lehátku se sklenicí něčeho dobrého v ruce. Jenže ještě před odjezdem je potřeba se soustředit a zabezpečit domácnost tak, abyste ji po návratu nenašli vykradenou. Pomoci může vytvořit si seznam, na který si napíšete, na co všechno je potřeba před tím, než zamknete a zmizíte, myslet.

26. 7. 2021
Celý příspěvek
| Rubrika: Blog